Home Lifts (Homelift)

ÜMÇ Lift

Home Lifts (Homelift)

It adds functionality and elegance to design. DMP silent hydraulic unit provides optimum take-off and stopping comfort. Hydrolift seventh generation home lifts meet your expectations.    CODE: Homelift    Home Lifts

Homelift is made of high quality materials. All surfaces are coated with polyester paint against corrosion. Due to its high precision, it is preferred in your home elevator projects.

Homelift complies with the newly introduced European Directives TS EN 8141. Ip68 coil door locks, Solid State motor drive and load sensor are also available as a separate option.

 

Option Features

Homelift, geniş bir aksesuar yelpazesi sunmaktadır. Sadelik ve kaliteden esinlenerek sağlam, fonksiyonel, kolay kullanımı birleştirmektedir. Farklı boyutlarda Panoromik cam kabin ölçüleri, ışın perdeleri, ara durak ilavesi, uzaktan kumanda, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları, kabin içi katlanır koltuk, üç farklı lisan seslendirmesi ve Comstick ile seçim yapabileceğiniz pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.

Kolay Kurulum

Kendinden destekli konstrüksiyon hazır şaft sistemi ve modern mimariye uygun cam yada sandwich panelleri ile hızlı ve kolay kurulumu ile montaj süreniz sadece birkaç gündür.

Özellikler

  •  Esnek Tasarım Kabiliyeti
  •  Kolay kurulum
  •  Panoramik kabin
  •  Farklı renk seçenekleri
  •  Seçilebilir anons sistemleri
  •  Güvenli sonsuz vida teknolojisi çift hız devas hidrolik ünite

                 Özellikler                 

  Açıklama                                                           

Tahrik Tipi

Hidrolik (Blain Çift Hız)

Kapasite

400 kg / 500 kg

Durak Sayısı (Max)

5 Durak

Hız

0,15 m/s

Kuyu Çukuru

Kuyu çukuru gerekmez.

Kapı Ölçüsü

650*2000 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü

Kapı tipi

Manuel veya Otomatik

Platform iç ölçü

850*1000 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü

Platform dış ölçü

1100*1400 mm (W x D) İsteğe bağlı özel ölçü          

İç kumanda

Totman

Dış kumanda

Kollektif

Acil kurtarma

Ups / Battery

Kontrol voltajı

24V

Motor

2.2kW / 2.9kW

Enerji

1-phase 230V 50 Hz/9-16 A

3-phase 400V 50 Hz/5-8 A


Vibrasyon emici komponentleri, geliştirilmiş kovan sistemi ile konforlu olan seyahati düşük bakım maliyetiyle sağlıyoruz. Hidrolik tahrikli, istendiğinde minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz vidalı pompalar ile yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilmektedir.

Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır.
Ürünler TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır. Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır.

Engelli platformları çeşitli fonksiyonel özellikleri , iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel asansörler dir. Biz ürünlerimizi sadece bir platform olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak üretiyoruz.


In order to provide the best outdoor solution in the outdoor concept, it is equipped with an anti-corrosion protection, IP68 locking system, resistant to -25 ° to +45 ° C, safe endless screw technology, self-supporting construction, ready shaft system and modern architecture It is manufactured using intelligent systems that make it possible to use sandwich panels.